English

Rihanna dhe Chris Brown puthen dhe përqafohen në festë (VIDEO)

Rihanna dhe Chris Brown janë fotografuar duke u mbyllur në një festë në Los Angeles mbrëmjen e së shtunës.

Të dy yjet Pop, kanë pranuar zyrtarisht se ata janë përsëri së bashku.

Dyshja ishte në të njëjtën ngjarje në Beverly Hills dhe burimet tregojnë se HollywoodLife janë parë duke u puthur dhe përqafuar.

Megjithatë, të dy këngëtarët pasi kanë dalë nga festa kanë hipur në makina të veçanta.

Pas largimit të dy sukeshin të kënaqur, Rihhana kishte kthyer kokën për të parë Chris deri sa ai qe larguar me makinën e tij dhe një shok në vendin e pasagjerit.
1447

KOMENTE