Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Mariah Carey dhe vajza e saj Monroe, shëtitje së bashku
English

Mariah Carey dhe vajza e saj Monroe, shëtitje së bashku

Ajo është vetëm 18 muajsh, por duket se Monroe vajza e Mariah Carey ka trashëguar stilin e nënës së saj.
42-vjeçarja e muzikës pop mori vajzën e saj jashtë për një shëtitje në fushën Tribeca në Nju Jork të hënën, të dyja të veshura me syze elegante.

Mariah që vazhdon të jetë gjyqtare në American Idol, edhe pse e veshur me taka të lartë dhe me fustan disi të ngushtë, nuk duket se ka problem në mbjatjen e vajzës në krahë.

Ndërsa rreth e qark nuk dukej asnjë shenjë e burrit të saj, duke bërë që nënë e bijë të gëzojnë një ditë jashtë së bashku.

KOMENTE