Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Eksploziv në një butik, në Tiranë. Nuk ka të lënduar
English

Eksploziv në një butik, në Tiranë. Nuk ka të lënduar

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur banorët afër një butiku në të cilin ishte vendosur eksplozivi, në rrugën "Sami Frashëri" Tiranë, sot në orët e para të mëngjesit.

Policia raporton se nuk ka dëmtime në njerëz vetëm dëme materiale. Motivet e shpërthimit akoma nuk janë zbardhur dhe nuk ka asnjë informacion për momentin.

KOMENTE