Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Katie Price e lumtur nga ndarja me të dashurin (FOTO)
English

Katie Price e "lumtur" nga ndarja me të dashurin (FOTO)

Ish-modeli magjepsëse nuk duket se ka mbetur me zemër të thyer pas ndarjes këtë javë nga i dashuri i saj Leandro PENNA.

Veshur me një veshje tepër ekstravagante Katie Price ka qënë pjesë e një feste deri në orët e para të mëngjesit, të dielën në Londër, në Club Rose.
Pavarësisht motit të ftohtë ajo e ka sfiduar atë, duke nxjerrë pasuritë e saj jashtë.

Më pas ajo kishte shkruar në Twitter se ndihej e lumtur dhe dëshironte më shpesh mbrëmje të tilla dhe se veshjen e kishte zgjedhur për të bërë përshtypje.

KOMENTE