Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Këngëtarja Natina Reed aksidentohet për vdekje me makinë
English

Këngëtarja Natina Reed aksidentohet për vdekje me makinë

Natina Reed, një anëtare e trios Blaque R & B e cila luajti si një nxitëse e tifozëve në filmin e vitit 2000 Bring It On, ka vdekur në Gjeorgji, thuhet në raportet policore.

Reed ishte goditur dhe vrarë nga një makinë natën e premte, dy ditë përpara se të festonte ditëlindjen e saj të 33-të.

Blaque ka qënë mjaft e suksesshme në fund të viteve 1990 që përfshinte 808, I Do and Bring It All To Me.

Në një deklaratë, shoqet e saj Brandi Williams dhe Shamari Frika-DeVoe tha se ato ishin "shkatërruar" nga lajmi.

"Natina mishëronte vazhdimisht frymën pioniere të Blaque dhe kreativiteti i saj i pamohueshëm preku zemrat e tifozëve në gjithë botën".

"Natina ishte një nënë, motër, kompozitore, artiste dhe mike.

"Ajo do të mungojë gjithmonë dhe ndikimi i saj global do të ndjehet gjithmonë."

KOMENTE