English

Coco "goditet" nga uragani (VIDEO)

Coco Austin kishte pohuar më parë se ishte fiksuar nga uragani Sandy, dhe kjo nuk ishte shaka.
Modelja magjepsëse 33 vjeçare u kthye në një vajzë "hero" e motit si ajo qe mbërthyer në ballkonin e një ndërtesë mbrëmjen e djeshme kur uragani goditi fuqishëm brigjet lindore amerikane.

Austin përpiqeshe të luftonte erërat e forta nga një ballkon nga ana e lumit Hudson në New Jersey, duke bërë tifozët e saj më të gëzueshëm.

Ajo përpiqej që të fliste, të përshkruante çdo gjë lidhur me uraganin por njëkohësisht dhe emcionet e saj, duke bërë të mundur që të transmentonte direkt fuqinë e uraganit, por fjalët e saj nuk dëgjoheshin.

Më pas videon e postoi në youtube për tifozët e saj.
1459

KOMENTE