English

31 vjeçarja që u hodh nga pallati në Durrës, ndërron jetë

Nëna 31 vjeçare që u hodh nga pallati mëngjesin e sotëm me vajzën e saj 6 vjeçare, dhe që pritej të kishte ndërhyrje kirurgjikale, burimet spitalore të qytetit Durrës njoftojnë që 31-vjeçarja me inicialet E.Dh ka gjetur vdekjen si pasojë e plagëve të marra ndërkohë që vajza ndodhet në këtë spital në trajtim mjekësor jashtë rrezikut për jetën.


Po sipas policisë 31-vjeçarja vuante nga çrregullime mendore, ku ishte kuruar dhe më parë lidhur me problemet e saj por policia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

KOMENTE