Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kisha 3 tani kam 2 djem. Rrëfimi i dhimbshëm i një nëne amerikane (VIDEO)
English

Kisha 3 tani kam 2 djem. Rrëfimi i dhimbshëm i një nëne amerikane (VIDEO)

Nëna e një të riu njujorkez i cili vdiq kur superstuhia Sandy goditi SHBA, ka përshkruar djalin e saj si "një person me një shpirt shumë të madh, të butë, e të ëmbël".

Marcia Sikowitz nëna e djalit Jacob Vogelman, 23, tregon për mikrofononin e medias se i biri kishte shkuar për të vizituar një mik në nevojë, pasi stuhia po afrohej. Ai dhe shoku i tij vdiqën pasi ishin goditur nga një pemë që ishte rrëzuar.

Sandy la të paktën 64 të vdekur në SHBA, shkatërrime të mëdha në bregun lindor. Ndërsa pak më parë ai vrau gati 70 njerëz në Karaibe.
1462

KOMENTE