English

Rita Ora i ka "infektuar" të gjithë

Si një artiste e nominuar për këtë vit në MOBO Awards, me siguri ajo duhet të shkëlqente.

21 vjeçarja Rita Ora kë tërhequr vëmendjen e të gjithëve kur ajo ka kaluar në tapetin e kuq me fustanin e saj të bardhë dhe mjaft tërheqës.

MOBO Awards kishte mbledhur edhe artiste të tjera si JLS, Misha B dhe Jennifer Metcalfe,por Rita Ora tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.
Fustani i saj i kombinuar dhe me aksesorët e tjerë infektoi të gjithë sytë e shikuesve duke i dhënë mjaft pikë paraqitjes së saj.

Rita është nominuar në katër kategori, Best Newcomer, Best Female Act, Best Video dhe Best Album.

KOMENTE