Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Mario Balotelli lyen makinën me ngjyrat e ushtrisë
English

Mario Balotelli lyen makinën me ngjyrat e ushtrisë

Mario Balotelli beson se është armiku numër një publik, me betejat e tij të vazhdueshme brenda dhe jashtë fushës në Manchester City FC.

Kështu sulmuesi italian, ka mbuluar makinën e tij Bentley Continental GT me ngjyrat dhe dizenjon e ushtrisë.
22-vjeçari ka tërhequr mjaft vëmendje me makinën e tij e cila ishte parkuar mes shumë makinave të tjera ekzotike të shokëve të skuadrës.

Ata kanë kërkuar që ta shohin nga afër njyrën e re të makinës së tij rreth 200 000 euro.

Menaxheri i Manchester City Roberto Mancini shpreson se kënaqësia e ngjyrave të makinës së tij të jetë po aq e fuqishme dhe në fushë pasi kohët e fundit ai nuk është shumë i kënaqur nga loja e Marios. Ai shpreson që të mos dalë nga gara e Champions League.

KOMENTE