English

Kristen Stewart, me veshjen e saj, i lë të gjithë me gojë hapur (FOTO)

Kristen Stewart ka shkëlqyer në premierën e Los Anxhelosit. Ajo ka veshur bluzë dhe pantallona nga stilisti Zuhair Murad.

22 vjeçarja përësëri edhe kësaj radhe ka treguar me krenari trupin e saj cep më cep me një perfeksion.

Kristen është e qartë se ajo është një tifoze e stilistit libanez Murad, dhe mbante një nga veshjet e tij në premierën amerikane në fillim të kësaj jave.

Kristen u bashkua me të dashurin Robert Pattinson në qilim të kuq dhe çifti duket se ka hedhur çdo gjë prapa krahëve lidhur me mashtrimet e tyre.
Ata dukeshin të lumtur dhe të relaksuar në kompaninë e njëri-tjetrit, gjatë fotove të ndryshme.

KOMENTE