Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Pamje spektakolare të tornados mbi Japoni (VIDEO)
English

Pamje spektakolare të tornados mbi Japoni (VIDEO)

Pamje spektakolare të tornados janë filmuar në Japoni kryesisht në prefektuarat Wakayama Prefecture dhe Ishikawa ne 14 nëntor 2012.

Ky filmim nga TV Fuji japonez tregon një uragan të madh mbi oqean në prefekturën wakayama dhe një uragan të vogël në prefekturën Ishikawa.
1504

KOMENTE