Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Shkëndije Mujaj poston foton HOT në facebook
English

Shkëndije Mujaj poston foton HOT në facebook

Bukuroshja dhe këngetarja e mirënjohur Shkëndije Mujaj nuk ndalet së postuari foto të nxehta për fansat e saj në faqen e saj sociale. Kësaj here Shkëndija jo për fajin e saj, por më shumë nga fakti që natyra nuk i fali më shumë gjymtyrë, nuk ka mundur t’i mbajë të gjitha gjërat nën kontroll, iPhone-in me njerën dorë dhe të brendshmet me dorën tjetër.

Ajo ka postuar këtë foto, duke shkruar në status në Facebook:”Upssssss tu provu bikinit de 100 dur si kom eheheh, shuuuuuuuuuuuni mo just Love me”.

Me siguri shumë meshkuj shpresojnë që Shkëndija, një ditë, do të humbë gjithë kontrollin e veshjeve të saj.

KOMENTE