Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Gjyste Vulaj, fluturon në USA për të lindur djalin e saj
English

Gjyste Vulaj, fluturon në USA për të lindur djalin e saj

Fëmijën e saj të dytë i cili do të jetë një djalë, Gjyste Vulaj këngëtarja prej Kosove ka vendosur ta lindë në Amerikë.

Edhe pse i kanë mbetur dhe 2 muaj e pak, me lejen e mjekut do të udhëtojëpër të mbërritur në Amerikë, ku do ta sjellë në jetë djalin e saj.

Ndërsa për emrin ka thënë se e ka menduar, por nuk ka vendosur ende, dhe me siguri do të jetë një emër i bukur shqiptar.

KOMENTE