English

Aksident në hyrje të Korçës

Mëngjesin e sotëm një aksident me pasojë plagosjen e 4 personave ka ndodhur në hyrje të Korçës pranë SMT-së.

Makina ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një tjetër makinë.

Deri tani mësohet se policia ka ndaluar autorin e aksidentit, 22-vjeçarin Julian Spahiu nga fshati Vashmi.

KOMENTE