English

FIFA. Goli më i bukur për 2012. Miroslav Stoch nga Fenerbahce (VIDEO)

FIFA ka shpallur dhe golin më të mirë të vitit 2012.
Autori është 23 vjeçari Miroslav Stoch i cili është shpallur shënuesi i golit më të bukur.

Ai është lojtar i skuadrës turke Fenerbahce, dhe goli i përket një prej ndeshjeve të Super Lig-ës turke, marsin e kaluar.
1594

KOMENTE