English

Irina Shayk super seksi edhe brenda ujit (FOTO)

Nëse keni menduar se Irina Shayk nuk mund të jetë ndonjëherë super seksi, ju keni gabuar.
Modelja ruse aktualisht është duke provuar kredencialet e nxheta cëcëritëse të saj në fotot e reja të publikuara nga marka kolumbiane e rrobave të banjës Agua Bendita.
Modelja 27-vjeçare, e cila ka qenë në një mardhënie me futbollistin e Real Madrid Cristiano Ronaldo për dy vitet e fundit, tregon një gamë të gjerë bikini përmes fotove të xhiruara në një plazh tropikal por edhe nën ujë në një pishinë.

Irina arrin të shihet edhe në brendësi të ujit duke mbajtur frymën e saj me një shikim të nxehtë dhe mjaft magjepsës.

KOMENTE