Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
PS, prezanton këngën për fushatën zgjedhore (VIDEO)
English

PS, prezanton këngën për fushatën zgjedhore (VIDEO)

Partitë politike shqiptare që marrin pjesë në zgjedhjet, kanë nisur fushatat e tyre.

Edhe Partia Socialiste ka bërë të ditur, gjatë festës së 21 vjetorit të krijimit të FRESH, këngën e cila do të shoqërojë fushatën e PS.

Kënga e zgjedhur është “Born Free” e grupit Kid Rock e cila PSE-së së kujtdo, i është përgjigjur Erjon Veliaj, Sekretari për Rininë dhe Emigracionin në PS:

“Nuk mund të kishte zgjedhje më të mirë për ju që keni lindur pas komunizmit”.

Ndërsa Pandeli Majko, themeluesi i Forumit të Rinisë Eurospocialiste në fjalën e rastit u shpreh se në 23 qershor, Shqipëria nuk mund të qeveriset nga një projekt personal.
1606

KOMENTE