English

Shakira pozon shtatzanë me burrin e saj Gerard Pique (FOTO)

Shakira dhe futbollisti Gerard Pique kanë lëshuar disa portrete të këngëtares shtatzënë për të festuar ardhjen e fëmijës së tyre të parë.

Veshur vetëm me bikini dhe pantallona të gjera, si dhe me të dashurin e saj Pique tregojnë afërsinë e tyre si ata përgatiten për lindjen e djalit të tyre.
Imazhet të cilat janë të marra nga Jaume Laiguana u hodhën në internet pasi çifti ka vendosur të bashkohet me UNICEF-in.

Shakira, 35 vjeç, është duke ndjekur gjurmët e të famshmeve të tilla si Demi Moore dhe Britney Spears, të cilat janë paraqitur lakuriq gjatë fazave të fundit të shtatzënisë së tyre.
Këngëtarja kolumbiane (e lindur) ka ndarë fotot edhe në rrjetin social Twitter.

"Në vend të pranimit dhurata për fëmijën tonë me një dush tradicional ne do të donim të ofrojmë mbështetje për foshnjat që jetojnë në kushte të varfërisë ekstreme në të gjithë botën."

Ajo tha: "Çdo prind nëpër botë ndan shpresa dhe ëndrra të njëjta për fëmijët e tyre.
"Megjithatë, shumë prej tyre nuk e ndajnë të njëjtat mundësi. Së bashku ne e dimë që ne mund të ndryshojmë. "
Ndërsa data e lindjes nuk është zbuluar për publikun, çifti jeton në Barcelonë dhe së shpejti do të kenë shtëpinë e tyre të re që sapo ka mbaruar së ndërtuari.

Shakira dhe futbollisti i Barcelona u takuan në pranverën e vitit 2010, kur ai u shfaq në video muzikë për këngën e botërorit Waka Waka.
Ajo konfirmoi zyrtarisht marrëdhënien e tyre më 29 mars 2011 me anë të Twitter dhe Facebook.

KOMENTE