Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Shakira sjell në jetë djalin e saj Milan
English

Shakira sjell në jetë djalin e saj Milan

Shakira, këngëtarja kolumbiane pas fotove të bëra ditët e fundit me burrin e saj, ka sjellë nëjetë djalin e saj mbrëmjen e djeshme rreth orës 9:36 minuta.

Ai quhet Milan dhe gëzon shëndet të plotë. Bashkëshorti i saj dhe njëkohësisht futbollist i Barcelonës Pique, ka shkruar në rrjetin social "Twitter se lindja e djalit ishte lajmi “më i gëzuar i jetës”.

Emri Milan do të thotë i dashur dhe shpirtmadh në gjuhën sllave ndërsa në latinisht, do të thotë i vendosur dhe punëtor. Në gjuhën sanksrite kupton bashkimin”, shkruante Pique në deklaratën e tij.

KOMENTE