Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Lydia Bright del nga klubi me fustanin e lagur në të pasmet (FOTO)
English

Lydia Bright del nga klubi me fustanin e lagur në të pasmet (FOTO)

Ajo ishte duke festuar ditëlindjen e saj të 22, me miqtë e saj në një klub nate.

Lydia Bright, ish ylli TOWIE është parë që në pjesën e pasme të fustanit të saj të ketë një njollë të madhe të lagur e cila e ka bërë atë të diskutueshme në botën e artit.
Ish ylli TOWIE është parë kur ka dalë nga një klub nate në Essex dhe me siguri ajo mund të jetë ulur në një pije të derdhur ose dhe mund të jetë ndodhur në ndonjë gjendje emergjente fiziologjie, por është e qartë se ajo nuk ishte në dijeni të situatës së "turpshme".

KOMENTE