Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Plagoset me pistoletë Denis Shtrezi, në Durrës
English

Plagoset me pistoletë Denis Shtrezi, në Durrës

Rreth orës 18:45 në sheshin "Taulantia" në qytetin e Durrësit plagoset me armë 29 vjeçari Denis Shtrezi.

Ai është qëlluar me pistoletë dhe menjëherë është dërguar në spital ku mjekët flasin për një gjendje të rëndë shëndetsore.

Sipas një komunikate të shkurtër të policisë, persona ende të paidentifikuar i kanë zënë pritë pranë mureve të Kalasë, kanë qëlluar dy herë me pistoletë dhe janë larguar.

Nuk dihen autorët e ngjarjes, ndërsa policia ka filluar hetimet.

KOMENTE