Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Rrobat e banjës për verën 2013 (VIDEO)
English

Rrobat e banjës për verën 2013 (VIDEO)


Dimri po ikën dhe vera po vjen. Çdo kush që ka shtuar disa kilogramë duhet të mendojë për t'i hequr ato, për të përdoru koleksionin e ri sportiv 2013 të rrobave të banjës.

Videklipi tregon se cilat janë rrobat e banjës verë 2013 që duhet të përdorni për të bërë një figurë të nxehtë ashtu si stina e verës.
1665

KOMENTE