English

Filip Milollari bie aksidentalisht në gropën e ashensorit. Ndodhet në reanimacion

Filip Milollarit aksidentalisht i ka rrëshqitur këmba në hyrjen bosh të ashensorit në katin e 4 ku ai banonte, dhe ka përfunduar në gropën e ashensorit.

Ngjarja ka ndodhur ne Fier dhe fatmiresisht 45 vjecari i ka shpetuar vdekjes.

Eshtë dashur ndërhyrja e forcave zjarrfikëse të cilat pas një ore e gjysmë kanë bërë të mundur nxjerrin e 45-vjeçarit nga gropa e ashensorit. Ai ndodhet në reanimacion ndërsa sipas bluzave të bardha gjendja e tij shëndetësore eshte kritike per jeten.

KOMENTE