English


Çifti bën seks në det (+18) (VIDEO)

Ndërsa në Europë koha është e ftohtë, Brazili dhe pushuesit që shkojnë në bregdetin Brazilian shijojnë detin dhe rrezet e diellit.

Por përveç këtyre ndodhin dhe gjëra të pazakonta si çifti që shihni në video që bën seks në det në sy të plazhistëve dhe nuk shqetësohet aspak për njerëzit dhe sidomos fëmijët rreth e rrotull.
Ndiqni videon me çudira nga Brazili

1691

KOMENTE