Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
I vogël por me zemër të madhe
English

I vogël por me zemër të madhe

Fotoja ne krah ka pushtuar ekranet e botes pa kaluar 24 ore nga transmetimi.

Gjate protestave te dites se djeshme ne Shkup, femija i vogel ka kauar me biçiklete para policeve kur situata ka qene mjaft e nderlikuar dhe e tensionuar duke mbajtur lart Flamurin Shqiptar.

KOMENTE