Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Vëllai 11 vjeçar përdhunon motrën 6 vjeçare
English

Vëllai 11 vjeçar përdhunon motrën 6 vjeçare

Në Oklahoma City, një ngjarje ka tronditur qytetin. Vëllai 11 vjeçar përdhunon motrën e tij 6 vjeçare dhe aq më keq kur nëna e të dy fëmijëve ishte në dijeni.

11 vjeçari u ndalua pasi policia zbuloi ngjarjen. Ata kanë arrestuar nënën dhe djalin e saj, ndërsa vajza u morr nën mbrojtje.

Nëna kishte pranuar që e dinte por e kishte këshilluar vajzën të mos i tregonte askujt.
Identiteti i saj dhe i vëllait përdhunues nuk bëhen të ditura për shkak të moshës së mitur.

Ngjarja

6 vjeçarja ishte në dhomën e saj të gjumit dhe po bënte detyrat e shkollës. Vëllai dhe kushëriri i tyre 7 vjeçar ishin futur në dhomë dhe e kishin detyruar të hiqte pantallonat dhe më pas kishin futur organin e tyre njëri pas tjetrit duke e dëmtuar dhe shkaktuar dhimbje.
Vajza i kishte treguar nënës dhe ajo kishte biseduar me të birin por ai nuk e kishte pranuar duke thënë se ishte kushëriri që e kishte bërë. Ai e kishte prekur me penisin e tij por nuk kishte penetruar. Ndërsa vëllai pranoi se e kishte puthur motrën në faqe, dhe më pas kushëriri kishte shkuar në shkollë të nesërmen dhe u kishte treguar klasës për veprimin që kishte bërë.
Ishte motra më e madhe që kishte dëgjuar në shkollë historinë dhe i tregoi nënës së tyre e cila e dinte dhe nuk kishte raportuar, por më pasi ishte motra që raportoi.

KOMENTE