Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Galaxy S4, së shpejti në treg
English

Galaxy S4, së shpejti në treg

Samsung ka vendosur të hedhë në treg vazhdimin e serisë smartphone që tashmë do të jetë Galaxy S4.

Ai ndjek S3, një celular që ka arritur deri në 40 milion njësi shitje. Aparate Galaxy shihet si konkurrenti më i afërt me iPhone Apple.

Analistët parashikojnë software që gjurmët ku përdoruesit janë në kërkim dhe automatikisht fletushkat poshtë faqes siç lexohet, të realizohen pa u prekur ai.

Pritet të jetë një souped-up kamera dhe procesor.

Por vendimtare për suksesin e ardhshëm të Samsung, thonë analistët, është se si kompania e Koresë së Jugut planifikon të kthehjë pozitën e saj të fortë në tregun e smartphone në një sukses të madh me pajisje të tjera të tilla, si tableta.

Para nisjes së enjtes në Nju Jork, Samsung ka lëshoi ​​një fushatë të madhe reklamuese, duke përfshirë edhe një video.

KOMENTE