English

Bilal Balliu, rreh gruan dhe përfundon nën prangat e policisë

Dhuna në familje një problem në rritje edhe pas masave të marra nga policia. Bilal Balliu 50 vjeç, në Gjirokastër u prangos pas denoncimit të bërë nga e shoqja.
Burimet policore nga qyteti jugor i Gjirokastrës bëjnë të ditur se bashkëshortja me iniciale J.Balliu ka përfunduar në spital pas dhunës së ushtruar nga bashkëshorti i saj.

Nga hetimet e policisë rezultoi se 50-vjeçari e dhunonte sistematikisht të shoqen, por kjo e fundit nuk e kishte denoncuar më parë, deri në rastin e fundit, ku J.Balliu përfundoi në spital.

KOMENTE