Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
4-vjeçari përplaset nga makina dhe bie në koma
English

4-vjeçari përplaset nga makina dhe bie në koma

Pasditen e djeshme në qytetin e Kuçovës, një automjet tip “Golf” ka përplasur një fëmijë 4-vjeçar.

4-vjeçari me inicialet L.L, është plagosur mjaft rëndë dhe aktualisht ndodhet në spitalin e Beratit, në gjendje kome.

Policia ka njoftuar se ka ndaluar drejtuesin e mjetit në lagjen “11 Janari”. Sipas informacioneve paraprake, fëmija ishte duke dalë nga një dyqan në momentin kur ndodhi aksidentit. Policia është duke hetuar për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

KOMENTE