Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Ëmbëlsira me bajgë lope
English

"Ëmbëlsira" me bajgë lope

Një grua fshat indiane, bën "ëmbëlsira" me bajgë lope dhe i rregullon ato që të thahen mirë dhe pa u prishur në Diell.

Fotoja në krah tregon gruan e cila punon shumë në Allahabad, Indi.

Ëmbëlsirat me bajgë lope janë një burim i madh i karburantit të brendshëm për ekonomitë familjare rurale dhe një alternativë miqësore mjedisi për dru zjarri.

KOMENTE