Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
GOOGLE: Jo, nuk e urrejmë Shqipërinë, e duam atë VIDEO)
English

GOOGLE: Jo, nuk e urrejmë Shqipërinë, e duam atë VIDEO)

Why does Google not support Albania at all? No Places, google.al not advanced, Albanian - is not a supported language in AdSense, not a single Albanian website is on Google News, etc. Does Google hate Albania? :)"
Dardan Hasku, Kosovo

Ky është teksti dhe pyetjet që shqiptari nga Kosova i është drejtuar gjigantit të motorit të kërkimit, Google.

Më në fund është marrë dhe një përgjigje e cila jepet sigurisht në anglisht në videon e mëposhtme.
“Jo, nuk e urrejmë Shqipërinë, e duam atë. Në fillim të 2013-s hodhëm google.al dhe për 100-vjetorin e pavarësisë kishim Google doodle. Po punojmë që të kemi mbështetje më të mirë për Shqipërinë”, përgjigjet uebmasteri i Google.

1801

KOMENTE