Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
David Beckham plagos 7 persona në Kinë (VIDEO)
English

David Beckham "plagos" 7 persona në Kinë (VIDEO)

Dikush mund të mendojë për protestë apo demostratë, por gabohet nuk është gjë tjetër, vetëm "rrëmuja" që la David Beckham gjatë vizitës së tij në "Shanghai University".

5tifozë janë plagosur në përpjekje për të parë nga afër yllin e futbollit anglez, gjatë vizitës së tij në universitet.

Vizita e tij u detyrua të anulohet pasi situata doli jashtë kontrollit.
Tifozët sulmuan portat e një stadiumi futbolli të universitetit për të marrë qoftë dhe një gërmë nga dora e tij si autograf.

Një mur mbrojtës nga rojet e sigurisë dhe policë u rrafshua nga studentët. Ish-futbollisti i Manchester United dhe Realit të Madridit, ishte i pranishëm në Kinë për të promovuar kampionatin vendas të futbollit i cili është i mbushur me korrupsion dhe hile.
Por në vend të demonstrojnë virtytet e sjelljes së mirë, David Beckham ka ngjallur një rrëmujë në ikje në Shangai që la 5 persona të plagosur.
1808

KOMENTE