Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
30-vjeçari shqiptar e hedh të shoqen nga kati i 9-të pasi e zbuloi tradhëtinë e tij
English

30-vjeçari shqiptar e hedh të shoqen nga kati i 9-të pasi e zbuloi tradhëtinë e tij

Një ngjarje tepër e rëndë dhe tepër e pamoralshme ka ndodhur ditën e sotme në Itali. Protagonist i kësaj ngjarje është një shqiptar 30 vjeç i cili ka hedhur të shoqen nga kati i 9-të i banesës në të cilën jetonin.

Mediat italiane raportojnë se çifti shqiptar pati një debat me motive xhelozie para se të ndodhte ngjarja. Mësohet se Silvia H., dyshonte se i shoqi kishte një lidhje jashtëmartesore në Shqipëri dhe një javë më parë ajo pati udhëtuar në atdhe për t’u takuar me të dashurën e bashkëshortit.

Pas kthimit, çifti pati një debat dhe në fjalë e sipër, 30-vjeçari Zef Lleshi e kapi të shoqen prej krahësh dhe më pas e hodhi nga ballkoni.

Pas krimit, autori njoftoi policinë duke thënë se e shoqja e tij ishte hedhur vetë duke pretenduar vetëvrasjen. Por policia, pasi konstatoi shenjat e dhunës në trupin e viktimës, arrestoi Zef Lleshin si të dyshuar për krimin.

KOMENTE