Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Lit Motors: Makina më e re për transport (VIDEO)
English

Lit Motors: Makina më e re për transport (VIDEO)

Teknologjia lidhur me transportin sa vjen dhe zhvillohet çdo ditë. Tashmë modeli më i ri i fundit vjen nga një kompani e cila dëshiron për të rinovuar transportin urban, duke zhvilluar një automjet plotësisht të mbyllur, me dy rrota elektrike që lejon më pak makina dhe më shumë njerëz në rrugë.

1818

KOMENTE