Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Receta e pijes që djeg dhjamrat rreth stomakut
English

Receta e pijes që djeg dhjamrat rreth stomakut

Ja receta e pijes energjike e cila njëkohësisht djeg edhe yndyrnat rreth stomakut. Përveç kësaj, me këtë pijë do të merrni edhe një numër të madh të vitaminave.

Përbërësit:

6 qese çaj të gjelbër
2,5 litër ujë
lëngu i 4 kokrrave të limonit
gjethe mente
akull

Përgatitja:

Vendosni ujin në një enë deri sa të vlojë. Pasi të vlojë hidhni qeset e çajit të gjelbër dhe lërini të qëndrojnë për 10 minuta. Ndërkohë shtrydhni limonat dhe lëngun e fituar shtojeni çajit të ftohur. Shtoni gjithashtu edhe gjethet e mentës dhe akullin. Kjo pije të konsumohet gjatë gjithë ditës.

KOMENTE