Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Përkëthyes shqiptar aksident në Malin Jezercë
English

Përkëthyes shqiptar aksident në Malin Jezercë

Një përkëthyes shqiptar i cili shoqëronte 6 turistë kroatë, është aksidentuar në Alpet shqiptare pikërisht në Malin Jezercë.

Përkthyesi ka dëmtuar njërin krah, dhe Ministria e Mbrojtjes ka dërguar një helikopter për gjetjen e vendndodhjes së turistëve në Alpet Shqiptare.

KOMENTE