Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
4 vjeçari i humbur, gjendet në kodrat e qytetit Korçë
English

4 vjeçari i humbur, gjendet në kodrat e qytetit Korçë

Në kodrat e qytetit policia e Korçës ka gjetur një fëmijë 4 vjeç i cili ishte larguar nga prindërit.

Fëmija pas ishte gjetur nga policia kishte patur vështirësi në identifikimin e tij dhe rrethanave të largimit të tij deri në kodrat pasi nuk kuptonte gjuhën shqipe.

Më pas policia pas shpërndarjes së fotove në Korçë prindërit e tij e njohën dhe u paraqitën në rajon, ndërkohë që ata po e kërkonin nëpër qytet ndërsa nuk kishin bërë denoncim për zhdukjen e djalit të tyre.

KOMENTE