English

Të shtëna armësh para Liceut në Tiranë

Mbrëmjen e djeshme te rruga e Elbasanit në Tiranë, saktësisht para Liceut Artistik,
janë dëgjuar të shtëna armësh.

Burime nga policia bëjë me dije se persona ende të paidentifikuar të cilët udhëtonin me një automjet tip ‘Fuoristradë’, kanë qëlluar me armë zjarri dhe më pas janë larguar me shpejtësi, mendohet drejt Saukut.

Policia ka sekuestruar 7 gëzhoja, të cilat do i nënshtrohen ekzaminimit.

KOMENTE