English

Jani Baci përplaset për vdekje në Bitinckë

DEVOLL- Aksidentohet për vdekje një këmbësor në Devoll. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme në afërsi të fshatit Bitinckë, të Devollit, ku një mjet ka përplasur për vdekje shtetasin Jani Baci 41 nga fshati Podgoria.

Policia bën me dije se këmbësori u plagos nga mjeti me targa AA235GH, ndërsa drejtuesi i tij u ndalua dhe po merret në pyetje, për të zbardhur edhe shkaqet e ngjarjes.

KOMENTE