Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Skena horrori. OKB-ja dyshon se Siria ka përdorur armë toksike(VIDEO)
English

Skena horrori. OKB-ja dyshon se Siria ka përdorur armë toksike(VIDEO)

Këshilli i Sigurimit i OKB-së ka shprehur shqetësime në lidhje me një sulm të dyshuar për armë kimike i cili besohet se ka vrarë qindra persona në Siri.

Pas një takimi urgjent Zëvendës Sekretari i Përgjithshëm Jan Eliasson i përshkroi ngjarjet e së mërkurës si një "përshkallëzim tepër i rëndë".

Aktivistët e opozitës thanë se më shumë se 1,000 njerëz u vranë pasi forcat qeveritare nisën raketa me agjentë toksikë në rrethinat e Damaskut në rajon Ghouta.

Qeveria siriane ka mohuar akuzat, duke i përshkruar ato si "të palogjikshme dhe të fabrikuara".
1858

KOMENTE