Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
3 viktima në autostradën Kukës-Morinë
English

3 viktima në autostradën Kukës-Morinë

Aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur gjatë orëve të vona të ditës së premte, në aksin rrugor Kukës-Morinë ku si

Automjet me targë të Kosovës doli nga rruga dhe u përplas me bordurat anësore të saj. Burime nga policia thanë se dy prej tre personave që udhëtonin me mjetin gjetën vdekjen në vend.

Ndërsa një person i tretë, fillimisht u plagos rëndë, ndërsa më pas humbi jetën rrugës për në spitalin e Prizrenit. Viktimat janë, Ardita Bytyçi, 22 vjeç, Bujar Sinani, 35 vjeç dhe Xhevdet Prapashtica, të tre nga Kosova. pasojë, tre persona gjetën vdekjen, ku njëri prej tyre vdiq rrugës për në spital.

Shkak i aksidentit mendohet të ketë qenë shpejtësia e madhe me të cilin lëvizte automjeti, si dhe lagështira në aksin rrugor.

KOMENTE