English

Djali i madh i çiftit Jolie-Pitt, shkel në tapetin e kuq

Angelina Jolie dhe Brad Pitt kanë marrë me vete djalin e tyre më të madh në Maddox duke kaluar nëpër tapetin e kuq në ceremoninë e dhënies së çmimeve në Akademinë e Arteve Motion Pictures për Guvernatorët e shkencës natën e shtunë.

12-vjeçari i veshur me një stil si babai i tij Brad Pitt, ishte krejt ndryshe nga ato foto që kemi parë të veshur sportiv dhe një ngjarje e veçantë për të.

Ky është një vështrim i ri për djaloshin, i cili më shpesh shihet në xhinse dhe bluza ashtu si moshatarët e tij.

Angelina si gjithmonë elegante e veshur me markën e saj të preferuar Versace.

KOMENTE