English

Rihanna lakuriq "luan" në bordin e një jahti

Kushdo që përmend emrin e këngëtares me famë botërore Rihanna, e sjell ndërmend jo vetëm si këngëtare e madhe por menjëherë sidomos meshkujt prononcohen nën emrin "seksi", pasi në mendjen e tyre ajo është e vizatuar si e tillë.

Jo vetëm kaq, por me foto nga më të ndryshmet madje dhe lakuriq ashtu siç kishte pozuar kohët e fundit.

Por në internet tashmë qarkullon një foto ku njëerëzit shprehen skeptikë nëse është Rihanna apo ndonjë vajzë tjetër.

Vajza shihet qartë që është lakuriq duke "luajtur" në një Jaht me djalin kngëtarin popullor nga Barbados.

Foto është publikuar në Twitter nën llogarinë e emrit Lil Duval, dhe po bën xhiron e botës.

Mediat mendojnë se si ka mundësi që ajo të bënte dhe këtë veprim pasi deri këtu ajo nuk kishte shkuar.

A është me të vërtetë Rihanna?

KOMENTE