Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Shkodër-Hani i Hotit humb jetën nga aksidenti Fran Pepushaj
English

Shkodër-Hani i Hotit humb jetën nga aksidenti Fran Pepushaj

Rreth orës 17:20 të pasdites, një makinë ka dalë nga rruga, në aksin rrugor Shkodër-Hani i Hotit, ku si pasojë ka mbetur i vdekur Fran Pepushaj 22 vjeç, si dhe është plagosur rëndë Saimir Hoxha.

Sipas policisë së Shkodrës, makina ka dalë nga rruga në fshatin Shtoj, pasi drejtuesi i automjetit ka humbur kontrollin. Policia ndodhet në vendngjarje, dhe po heton rreth shkaqeve të aksidentit.

KOMENTE