Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
2 vjeçari i suksesshëm në skateboard (VIDEO)
English

2 vjeçari i suksesshëm në skateboard (VIDEO)

Videoja e mahnitshme e një 2 vjeçari po bën xhiron e botës në internet.

Kahlei Stone-Kelly nga Australia ka çuditur të gjithë me shkathtësinë e tij pasi është në gjendje të ngasë skateboard më mirë se një i rritur.

Emocionet janë mbresëlënëse dhe askush nuk e beson se si një 2 vjeçar mund të realizojë atë...
Ndiqni linkun e mëposhtëm...
2060

KOMENTE