Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Simbol prekës i dashurisë që lidh nënën dhe djalin (Video prekëse
English

Simbol prekës i dashurisë që lidh nënën dhe djalin (Video prekëse

Ky është një simbol prekës i dashurisë që lidh nënën dhe djalin .
Një djalë dy vjeçar përtyp ushqimin e nënës së tij me aftësi të kufizuara dhe ushqen atë në gojën e saj me gojë - disa muaj pasi ajo u zgjua nga koma për të takuar atë për herë të parë .
Zhang Rongxiang ishte shtatzënë me Gao Qinbao kur një përplasje shkatërruese makine e la në gjendje kome në qarkun Shuyang në provinca Jiangsu , Kinë , tre vjet më parë .

Por momentet pasi mjekët i thanë bashkëshortit të saj , Gao Dejin , se ajo kurrë nuk do të shërohet , ata e kuptuan se ajo ishte shtatzënë ... dhe se foshnja kishte mbijetuar mrekullisht traumën .

Për pesë muajt e ardhshëm Gao Dejin kujdesej për të në shtëpi deri sa mjekët ishin në gjendje për të kryer lindje cezariane për të hequr Gao Qianbo prej barkut të saj .

Djali i vogël ka shpenzuar çdo ditë nga afër nënës së tij që atëherë.

Pastaj , për habinë e mjekut , ajo u zgjua nën tingujt e zërit të tij të vogël në maj të këtij viti .

Ndërsa ajo është në gjendje për të gëlltitur , ajo nuk mund të përtypë ushqimin e saj . Për këtë asaj i është dhënë ushqim i rregullt nga goja e Gao Qianbo, i cili e përtyp para se tja kalojë nënës së tij.

Ky përkushtim prekës është kapur në kamera për herë të parë kur Zhang Rongxiang u zgjua nga një gjendje vegjetative në maj.

Familja ka mbijetuar kryesisht për mbijetesë të qeverisë me një mbështetje nga të afërmit dhe miqtë , raporton Yangtze Evening Post .
2071

KOMENTE