Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Aksident në në Bërzhitë të Tiranës
English

Aksident në në Bërzhitë të Tiranës

Pasditen e sotme një aksident tjetër me pasojë plagosjen ka ndodhur në Bërzhitë të Tiranës.

Aksidenti ka ndodhur në 16:50 në Bërzhitë, automjeti tip “Benz” është përplasur me një furgon, dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona, identiteti i të cilëve nuk dihet.

Policia po heton për shkakun por mendohet se "Benz" ka bërë një parakalim të gabuar.

KOMENTE