English

13 vjeçarja në Korçë zbret me çarçaf nga kati i 5-të por rrëzohet te kati i 2-të

Në orët e pasdites së sotme në lagjen numër 5 të qytetit të Korçës,13-vjeçarja me iniciale K.D teksa ka tentuar të dalë nga shtëpia, pasi ishte mbyllur me çelës nga e ëma.

Por ajo është rrëzuar nga kati i dytë i pallatit dhe për pasojë është lagosur rëndë duke përfunduar në spital.

Vajza ka zbritur me çarçaf nga kati i 5-të ku banonte dhe deri në katin e dytë ka shkuar gjithçka mirë, por ajo më pas është rrëzuar .
13-vjeçarja është trasnportuar me urgjencë drejt spitalit të Korçës në gjendje të rëndë, për shkak të plagëve të marra. Ndërkohë forcat e policisë kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rastit.

KOMENTE