Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Pesë persona humbin jetën gjatë një aksidenti me makinë në veriun e Kosovës
English

Pesë persona humbin jetën gjatë një aksidenti me makinë në veriun e Kosovës

Sipas policise se Kosovës pesë persona kanë humbur jetën gjatë një aksidenti me makinë në veriun e Kosovës diten e djeshme.

Policia tha se aksidenti ka ndodhur në komunën e Zveçanit, në magjistralen Mitrovicë-Leposaviq, ku makina e ka humbur kontrollin dhe ka rënë në ujërat e lumit Ibër.

Zyrtarë të spitalit në Mitrovicën Veriore thanë se në mesin e viktimave janë tre të rritur dhe dy fëmijë.

KOMENTE